Jeżeli prowadzisz łowisko komercyjne, nocleg w bliskiej odległości od łowiska, bazę wędkarską, skontaktuj się z nami. Na podstawie informacji uzyskanych od Ciebie, stworzymy stronę promującą Twój obiekt.

Tak jak napisaliśmy wyżej, nie bierzemy udziału w procesie rezerwacji, dlatego w wizytówce Twojego obiektu udostępniamy wybrane przez Ciebie dane kontaktowe. Np. Adres e-mail, nr tel. link do strony WWW, link do Social Media, link do google maps ze szczegółami dojazdu, link do systemu rezerwacji na innej stronie.

Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego otrzymasz od nas w odpowiedzi e-mail specjalnie przygotowaną ankietę dodania obiektu. Wypełnij wszystkie wymagane pola, dodaj zdjęcia jakie mają wyświetlać na stronie oraz wszystkie informacje jakie uważasz, że powinny się wyświetlać w wizytówce obiektu.

Na podstawie informacji uzyskanych od Ciebie, w czasie od 3 do 14 dni ( zależy od ilości zgłoszeń ) stworzymy stronę promującą Twój obiekt i w odpowiedzi e-mail prześlemy link do akceptacji projektu.

Dodanie podstawowego wpisu na naszej stronie jest darmowe

Wpis podstawowydarmowy zawiera w wizytówce Twojego obiektu podstawowe dane kontaktowe, numer telefonu lub adres e-mail oraz link dojazdu do obiektu.

Wpis rozszerzony – płatny zawiera dodatkowo linki do Twojej strony WWW, Facebook, Tik Tok, systemu rezerwacji.

Wpisy zagranicznych obiektów dodajemy tylko w wersji rozszerzonej.

Właścicielem strony jest firma Fishery.pl zajmujemy się sprzedażą sprzętu wędkarskiego oraz reklama internetową.

Zapraszamy serdecznie do współpracy!

Jeśli masz jakieś sugestie, daj znać – chętnie się z nimi zapoznamy i spróbujemy wprowadzić w życie.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.